Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS

Zdárek, měl bych radu, dneska jsem se snažil kamarádovi přeinstalovat WIN XP na ntb Gataway MX6214... No, bohužel nic... Při instalaci to prostě napíše, že žádný disk nebyl nalezen, že mam zkontrolovat připojení a podobně... ale... přitom to normálně načte windowsy ( přeinstal, protože že poškozená instalace, hlásí to spoustu chybných souborů a funguje nehorázně pomalu )... nevěděl by někdo poradit? V biosu není vůbec možné nastavit parametri disku... jedině tam jde nastavit heslo pro HDD a ještě pro bios myslim a pořadí bootování.... a nepomohlo ani flahnutí nového biosu ( nebo aspoň poslední verze, kterou jsem na stránkách výrobce našel ). Omlouvam se, jestli tu už takový problém byl a řešili ste to, já to ale nenašel, jenom takové problémy, že hdd nejde vůbec, nebo aspoň nenaběhne do windowsů.. Dík za ochotu

no, to musel, ale bohužel nevim jak... toto všechno je správně.... Jak nainstalovat systém i nastavit bios vim, to není problém, můj problém je v tom, že před začátkem instalace napíše, že nebyl žádný disk nalezen atd... A flashnul jsem ho, proto, že mě napadlo, že by to mohlo vyřešit ten problém.... nevyřešilo...