Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tiskárna Epson RX585 - lze tisknout ČB když dojde některá z barev?

Dobry den, mám tuto tiskárnu Epson Stylus Photo RX585, u ktere lze tisknout pouze kdyz jsou v tiskárne vsechny barvy. Takze kdyz potrebuju okopirovat cernobily text a napriklad dosla zluta barva tak tiskarna netiskne ani v nastaveni na B&W. Lze nejak udelat aby nebyly vsechny barvy potreba??

Nadpis ani kategorie se zrovna moc nepovedly.
Změna předmětu, původně: Tiskárna
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

podívej se do nastavení ovladače, zatrhni tam "tisknout ve stupních šedi".
kdyby to tiskárně ještě nestačilo, musel bys vyfakovat s jejím monitorem tisku - nějaký hloupý program výrobce tiskárny, co se spouští automaticky po startu.

ano, barevné tiskárny jsou zlodějina. a inkoustové tuplem, protože ty se ani jiné nedělají.

Nevím, jestli se nedělají, ale dělali - třeba taková HP Deskjet 520. Pamatujete někdo? Já byl ještě mladý a nerozvážný, tak jsem sobě pořídil barevnou HP Deskjet 550C (za 17.000,- Kč), kterou jsem nahradil původní jehličkovou Star LC-10. Ale to už je jiná kapitola... :-)