Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozliseni 1920x1080

ahoj mam monitor Samsung SyncMaster P2470H 24 a grafiku ati radeon 6850 HD ale kdyz nastavim rozliseni na 1920x1080 tak nedokresluje a ma to spatny obraz pri tom je tam este napsano (doporuceno) max me funguje 1680x1050 prosim o pomoc diky

Zkus pouzit interpunkci (a pouzivat ji i v odpovedich), nejak mi unika smysl tveho zhluku pismen, ktery neni zapocat velkym pismenem, ukoncen teckou, ani jednotlive logicke celky nejsou oddelene prislusnymi znamenky.

V mluvene reci nahrazujes carky a tecky mezerami v reci, tak to prosim te dodrzuj i tady, protoze z toho fakt nechapu, jake jsou symptomy problemu a co ti funguje a co uz nefunguje.