Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW kalibracni sonda, WXP, USB a nemoznost preinstalace ovladace

Resim takovy problem - kalibracni sonda "Eye One Display 2" (hw kalibrace grafickych monitoru) po pripojeni k USB vykazuje chybu "kod 1 - zarizeni neni spravne nakonfigurovano" (zluty vykricnik ve spravci zarizeni). Zkusil jsem v nouzaku ovladac odinstalovat, po pripojeni sondy ji system sice spravne najde, ale opet s vyse uvedenou chybou. Na aktualizaci a zmenu driveru system NIJAK nereaguje (tlacitko bez funkce) - na CD s obsluznym SW ani zadny ovladac neni! Odnesl jsem sondu domu, pripojil ke svemu PC a chtelo to ovladac (ale na CD neni!!!). Nakonec jsem to rozjel (doma), takze sonda vadna neni. Netusite nekdo, co s tim? :-?

BTW: pred asi mesicem jsem ten monitor (u zakaznika) pomoci one sondy kalibroval (na stejnem PC) a vse fungovalo korektne...

Nakonec jsem to rozjel (doma), takze sonda vadna neni. Netusite nekdo, co s tim?

Jak jsi to tedy rozjel, nemaje ovladač?

>> ftp://ftp.wacom-europe.com/pub/WINDOWS/pro493-3_int .exe (složka Drivers obsažena)

Supports Intuos3, Intuos2, Intuos, Graphire2 and Graphire Cintiq 21UX, Cintiq 18SX, 15X, PL 500 and Cintiq Partner on Windows 2000, XP or XP x64.

/edit: Omlouvám se za scestný odkaz. Jde to se mnou z kopce. Buď piju málo nebo moc. :)

Diky, draku, ale ja jsem strejdoval docela dlouho a ani na domovske strance vyrobce ovladac neni. Zkusim nakopcit svuj systemovy driver a narvat ho do tech XP - snad to rozjedu.

BTW: napisu presne, co to vubec je:

vyrobce: Gretagmacbeth
produkt: Eye-One Display 2 Calibration Colorimeter
web: www.i1color.com

Vypada to jako notasova myska, pomoci prisavek to priplacnes na screen a s kalibracnim softem provedes kompletni nastaveni grafickeho vystupu monitoru. Je to docela sofistikovane (a notne drahe) zarizeni, s nimz skalibruje moncl i lamka ;-).

Vrele diky, ale uz tusim, ze bude zrada nejspis ve widlich - ja to zarizeni mam zadetekovano spravne, ale s nejakym konfliktem (vykricnikem). Ver tomu, ze jsem potencialne konfliktni devices poodpojoval, z boardu vyskubal polovinu karet ;-), soft od/nainstaloval. Az u toho budu sedet, zkusim preplacnout ty ovladace, ale obavam se reinstalu systemu. Mam z toho docela hruzu - ta graficka pouziva dost nestandardni HW a SW, navic nekde "zalozila" instalacky (ma vse radne koupene, ale znas zenske ;-))...

od teď tři dny chlastej a v úterý ji to zkalibruješ od oka líp než ta sonda.

viděl bych to taky na reinstall windows.
nešlo by to zkalibrovat s jiným hdd s čistýma windows a nějak si opsat hodnoty /neudělá to ten barevnej profil do woken ? / a naplácnout ty hodnoty do jejích windows ? ušetřil by sis tu pakárnu s instalováním plus se stělováním systému do jejího stavu.

Ten kamarád, u něhož zvukovku zprovozňuju, má chlastací víkend na chatě, takže se k němu chystám až příští týden... To bych taky měl mít doma SB Live, takže když se mi nepodaří zprovoznit tu SB 128 PCI, vyrvu ji a nahradím "Lajvkou", od té si slibuju bezproblémovou instalaci...

Odkazem na cizí poradnu jsi porušil pravidla v těchto bodech:
b) služba nebude uživatelem využívána ke komerčním a dalším účelům, které by mohly (i v konečných důsledcích) poškodit provozovatele.
c) při využívání služby je uživatel povinen se chovat v normách morálních zásad, které jsou v civilizované společnosti samozřejmostí a tím pádem nebude vědomě poškozovat provozovatele, ani ostatní uživatele této služby.

Asi budu muset podat návrh na Tvůj BAN.... ;-):-D

Skusal si to na tom PC aj v inych USB konektoroch? Nema to nejake nastavenia v spravcovi zariadeni - vlastnosti?

P.S. mozno ma dosahane/zakazane nieco vo Win (nejake sluzby alebo co, si prihlaseny ako admin ked instalujes ten soft?), alebo ma prilis mnoho alebo prilis malo mrkvosoftich zaplat :-D, apod.

P.S.2. Podla toho pdf dokumentu som pochopil ze ovladac sa instaluje spolu s tym SW, subory
C:\WINDOWS\inf\EyeOneDisplay.inf
C:\WINDOWS \SYSTEM32\DRIVERS\EyeOneDp.sys
su ovladac. Skus dat rucne v spravcovi zariadeni preinstalit ovladac, porovnaj tie dva subory u nej s tymi co mas doma.
Moze robit aj sarapatu SP2 alebo chybajuci SP1 alebo ine zaplaty mozno...