Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolné vypínaní pc

Potřeboval bych poradit. Prostě se mi sám od sebe vypína pc a nevím čím to je. Zkoušl jsem z něj vyfoukat prach i otevřít skříň a nic nepomohlo. Prosím poraďte někdo. :)

Zdroj by měl být novej jako všechno. Ale je divný, že přesně tohle dělal i před rokem. To ho stacilo jen debozdelizovat a už zase fungoval, ale teď už to nepomohlo. Bych ho mohl poslat na reklamaci ještě je v záruce, ale on určitě řekne že jemu se nevypíná a pošle to zpátky a za prachy za poštovný bych mohl mít novej a lepší.

Pokud ti PC vypíná nepravidelně... ale vcelku často ?...
Začalo to jednou za čas.. třeba 1týdně... ted se tos tává častěji a častěji... třeba 1 za 3dny... zachvili třeba každý den... potom mi to vypínalo co pul hodiny.. a pak mi odešel zdroj....

zkusi si pujčit který jede na dovolenou zdroj.. a uvidíš jestli ti to bude vypínat dál...