Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chlazení procesoru

Zdravím

Potřeboval bych poradit jaky chladič na zakl. desku GIGABYTE GA-Z68AP-D3.
Mam procesor core i5 2500K a stávající je dost slaby a stary co jsem měl výkonný ze socketu 775 mi nepasuje.
je tam rozdíl asi 2mm o díru takže jsem se dost vydrbal.
Potřebuji vědět co bych tam mohl dát.
Cena do 1000kč.
Děkuji za pomoc

Jak ty muzes vedet, co ja mam doma za bednu, ze tu placas kraviny? Bednu mam velkou, pevnou, 1mm plech, vylepenou proti vibracim, s perfektnim prutokem vzduchu, ale nikdy nezabranis tomu, aby svistot vetraku nesel ven vetracimi otvory. Takze velky chladice s vetrakama na nizkych otackach jsou nutnosti. Nesnasim, pokud je pocitac vubec slyset.

já vlastní coolmaster asi za 3tisíce má všude výplně a dvojité přepážky, 2-3mm plech/ hliník, a předtím jsem nic neslyšel, teda skoro nic, ale mám momentálně vodní takže si nestěžuji. Sice přenositelnost je horší komplet má kolem 40kg+, ale nepřenáším ho, takže tohle mne netrápí)

já ji mám z usa jakož i zbytek pc ale nemám od ní krabici tak to bude horší, a tahle má 2mm ne 1mm a je to big tower 396 x 668 x 830 mm, uvnitř jsou podobně jako u aplu šuplíky na 4x gpu, 8hdd atd, pak tam jsou dvojité přepážky na odhlučnění (vnitřní jsou asi ten 1mm) a sou vnich odhlučnovací pěny.

Mě ti to nedalo, protože jsem se lekl té hmotnosti ? Ono je pravda, že čím těžší počítač, tím obvykle lepší počítač a tak jsem mimochodem poradil tuhle kamarádovi, co má doma už pravda takovou starší hienu pc, ať si do skříně přidá kámen, právě proto, že čím těžší PC, tím lepší PC. Ale chlape i pro Amerikánský trh jsem našel nejtěší skříň od Cooler Master model COSMOS PURE s Gross Weight: 18.9 kg , 41.7 lb a ten stojí dvakrát tolik, než jsi psal cenu toho svýho. Jsem fanda do skříňí, hoď sem odkaz co že to máš teda doma ?

Nikde nevidim novou Cooler Master Cosmor za sto doláčů ? Kde nakupuješ ? http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search- alias%3Daps&field-keywords=Cooler+Master+model+COS MOS+PURE+&x=0&y=0
http://cgi.ebay.com/NEW-Cooler-Master-Cosmos-S-Cha ssis-RC-1100-KKN1-GP-/400228988831?pt=LH_DefaultDo main_0&hash=item5d2f81b79f#ht_3042wt_1189

Čekám na ten odkaz co máš za skříń, proč to nechceš napsat, víš kolik měří, ale nevíš jak se jmenuje ?

Úplnej základ freezer - buď ARCTIC Freezer 7 Rev.2 nebo Arctic Cooling Freezer 13

Lepší je cooler master CM212+ (cca 700) tam si můžeš snadno měnit větřák ale na montáž chladiče je myslím potřeba vymontovat deska.

Pokud to chceš výrazně taktovat (nad 4ghz) měl bys vzít ještě lepší.

paměti máš normální výšku ? aby nezavazel...