Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem spotreba pc

dobry den hledam nejaky zpusob jak dokonale snizit spotrebu PC chci ho mit pusteny kazdy den (abych mohl provozovat HOSTING) ale zere moc elektrini >>> dejte nejaky zpusob prosim

Podla urovne otazky a naznacenia sluzby ti chcem poradit, aby si na to co najrychlejsie zabudol. Ak vsak trvas na svojom super-truper napade tak spotrebu svojho uz stavajuceho pc nijako extra neznizis.
Nejakych par watov usetris
- podtaktovanim procesoru
- vypnutim externej grafiky a nahradenim integrovanej
- vymenou diskov za eco modely
- nastavenie uspornych rezimov v biose ak ej to mozne
- nastavenie uspornych rezimov na procesore ak je to mozne
- uspravanie diskov ak je to mozne
- vymena zdroja za zdroj s vyssou ucinnostou pri vacsim rozsahu