Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde změnit 64 win na 32? Jedná se o windows 7

Zdravím, jak změním ve win. 7 z 64 na 32?
Potřebuji nainstalovat mob. internet, ale není kompatibilní s 64, na netu jsem četl, že win 7 se instaluje sám, a velice rychle a hodí se tam 64, a když to chci změnit tak to musím znova přeinstalovat celou sedmičku a hodit tam 32. je to pravda? nebo to stačí přehodit někde jinde?

Jedná se o Ufon 3G mobilní internet
Modem je - VW110L
CDMA EVDO Rev. A USB modem

A hází to tuto chybu - Verze souboru není kompatibilní se spuštěnou verzí systému windows. Ověřte systémové
informace počítače, zda je potřeba verze programu x86 (32bitová) nebo x64(64bitová), a kontaktujte vydavatele
softwaru.

Přitom na win xp, to funguje v pařádku

Ak chceš preinštalovať z 64 na 32 potom musíš urobiť "čistú inštaláciu" a znovu nainštalovať všetky ovládače a programy.
Prípadne ak máš verziu Ultimate, Enterprise alebo Proffesional môžeš skúsiť nainštalovať Virtual PC - Windows7 XP mode (je free/32-bit) a tam nainštalovať čo potrebuješ.