Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo IdeaPad S10-3 - problém s wifi

Dobrý den, prosím o nějakou radu. Kolega mi donesl Lenovo IdeaPad S10-3, že se nelze připojit k wifi. Z oficiálních stránek jsem stáhl ovladače k wifi, nepomohlo to, tváří se to jako by tam žádné wifi nebylo. Díval jsem se do Biosu tam je wirelles povolené. Za další je tam nainstalován OS W7 32 bit Starter v kterém se pořádně nevyznám. Ještě v tom je nainstalován nějaký program ReadyComm a v tom rovněž nelze nalézt žádné wifi sítě. Přepínač na boku toho Lenova je zapnutý, kontrolka svítí, rovněž i v nastavení pomocí FN+F5 jsem to zapl a pořád nic. Je tam nanstalován nějaký APN Internet, jedná se o nějaké vytáčené připojení, tak nevím jestli to neblokuje tu wifinu.Bohužel to není moje hračička a ten co mi to donesl abych se na to podíval tak tomu rozumí ještě daleko míň jak já. Díky za každou radu a pomoc.

Screeny, které třeba pomůžou, nevím.
http://www.sdilej.eu/pics/c7b3b33c8c0194c765943c93 8610e2a3.jpg

http://www.sdilej.eu/pics/4179dc07df1a89772e05023f bb32ddbb.jpg

http://www.sdilej.eu/pics/2a07181f9f3a0c2297d7854c 1422fb14.jpg

píše že už to má vyřešené.

siw se instaluje tak, že se spustí stažený "siw-setup.exe". a jako u každého freeware se zakáže instalace nežádoucího doplňku:
[6996-siw-instal-nospyware-png]
právě ověřeno na aktuální verzi, aspoň jsem díky tobě aktualizoval :)

edit: u těchto novějších verzí už na flashce nestačí přenášet samotný siw.exe, ale je k němu nutné zkopírovat i sqlite3.dll z adresáře :(