Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s připojením modemu

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s instalací nového modemu.
Koupil sem si modem Net gear n300 wireless.gigabit a zaboha ho nedokážu připojit na net.
při pokusu o automatickou instalaci mi to hlásí že nebyl nalezen směrovač což by měl být přímo ten modem a na modemu svítí čevená ikona což podle manuálu znamená že je nějaký problém s DHCP konkrétně An attempt to reconnect was made, and the DHCP or PPPoE failed. Neví prosím někdo co s tím?

Ak sa nedokážeš dostať na web rozhranie routra je to ... no trápne.

Podla O2, uživatelské jméno a heslo si dostal. Ak ho nevieš, je vlastne aj zbytočné sa o niečo dalšie pokúšať. Volaj na technickú podporu O2.

http://www.techzona.cz/koncova_zarizeni/modemy/wif i_modemy_adsl/d_link_g664t-nastaveni_protokolu.htm l?chap=114420

To že je to návod na iný typ routra si nevšímaj, dôležité je, že na vytvorenie spojenia na tvoj prípojný bod u O2, sa uživatelské jméno a heslo vyžaduje !

Nastavení PPPoE (PPP over ETHERNET). .... Z menu Type vyberte PPPoE. Vyplňte VPI 8 VCI 48.Vyplňte uživatelské jméno a heslo.

koukam do manualu a nevim presne co sviti, ale bude to asi toto

Internet LED Is Red
If the Internet LED is red, the device was unable to connect to the Internet. Verify the
following:
• Check that your login credentials are correct, or that the information you entered on the
Basic Settings screen is correct.
• Check with your ISP to verify that the multiplexing method, VPI, and VCI settings on the
ADSL settings screen are correct.
• Check if your ISP has a problem—it might not be that the modem router cannot connect
to the Internet but , rahter that your ISP that cannot provide an Internet connection.

Proste mas dobre nastavene jmeno a heslo od tveho ISP (pripadne VCI atd.)? Koukni do nastaveni stareho modemu...