Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Microsoft Visual C++ Runetime Error

ahoj všem, mám instalovány W7 v netbooku acer aspire, znenadání se začalo při zapnutí programu na sledování tv z usb tv karty AverTV media volar hx objevovat
toto hlášení
[http://www.pictureup.cz/media/images/14072011/6195 d3f46b52ffba2409678284d9886cbc46d529.jpg]
a program obsluhujíci tv kartu nejde spustit, zkoušel jsem přeinstalovat veškeré věci spojené s tv kartou a stále se hlášení objevuje, diky za případnou radu, či nasměrování, jak problém vyřešit

pravdepodobne používaš starú verziu aplikácie AverTV,ktorá už nieje kompatibilná s win7-pokial je to verzia z doby,keď hx volar bola novinka,tak si stiahni novú verziu,tú starú nedoporučuje používať pod win vista/win7 ani samotný výrobca,alebo použi miesto nej Aver Media Center

ešte si pre istotu skontroluj ,či máš v pc doinštalované microsoft visual c++ 2005/2008/2010 redistributable/zdarma na microsoft download centri,pravdepodobne ich už bude nová verzia averTV vyžadovať/staršie verzie sa bez nich zaobišli/-aver media center ich už pre chod vyžaduje a má ich obsiahnuté v inštalačkách,jednoduchšia averTV ich nemá obsiahnuté,ale je možné,že ich tiež potrebuje ku kompletnej korektnej funkčnosti