Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mailový klient pro Symbian S60 5th

Ahoj,
hledám nějaký mailový klient pro dotykový S60. Nejlépe freeware nebo za přiměřený obolus.
Mám schránku na centrum.cz, takže požaduji stahování přes POP3 (ideálně stáhnout jen hlavičky a "dotáhnout" jen to relevantní), odesílání SMTP. Nutnost ponechat zprávy na serveru jako zálohu.
Chci to využívat hlavně pro vlastní informovanost - Mám T-mobile a donutili mě začít používat Postmana - tragédie.

Co jsem vygooglil bylo zatím za poměrně vysoké částky - 25 USD mi přijde za toto jako dost.
Díky.

edit: není to na Nokii, ale na Sony Ericsson

Integrovaný klient na Vivazu stojí za vyližprdel - občas tvrdí, že mail odeslal (a neodeslal), občas ho pošle jako MMS...
Našel jsem třeba Mobiquus, ale před stažením chtějí mé heslo k mailu, na to ať zapomenou.
25 USD - jo profimail :)

Na svém Samsungu i8910 mám předinstalovanou aplikaci jménem RoadSync, která umí používat MS Exchange protokol a syncuje mi kalendář, poznámky, maily (samozřejmě i posílat apod.), apod. s mím Windows Live účtem.

Každopádně pro Symbian 5th afaik neexistuje nic použitelného, kromě toho integrovaného (se kterým jsem problémy nikdy neměl) a toho ProfiMailu.