Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer travelmate 4072 do setupu jak?

Ahoj,

mám podivně se chovající Acer, dostal zřejmě lehce bleskem do síťovky, počítač s XP chodí normálně, síťovka hlásí, že je připojena, ale není, nepingnu si ani nikam.

Chtěl jsem se podívat do SETUPu, jestli to tam ten blesk nějak "nezpřeházel", a asi jo, protože pomocí F2 (jak radí úvodní obrazovka) se do setupu nedostanu, prostě dokud ho držím, tak notebook vřeští jak šílený, jakmile F2 pustím, tak startuje dál až do windows.

Nevíte někdo co s tím, jak se dostat do setupu, jak v něm nastavit standardní hodnoty?

Tak knoflíkovku jsem při vyndané hlavní baterii notebooku vyndal, počkal minutu a strčil zpět, pak vložil baterii a notebook se chová úplně stejně jako předtím, do setupu se nedostanu ani F2 ani shift-F10.
Akorát se vynuloval čas, takže je vidět, že knoflíkovka byla venku.

Nějaké další nápady, jak se dostat do SETUPu?