Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit data na 2 DVD?

Ahoj, když mám soubor co má např. 7 gb, tak jak to vypálim na 2 dvd? :) Normálně to hodím např. do nera, dám dvd začnu vypalovat a pak to po mě bude chtít druhé dvd? :)

Ako už bolo spomenuté, kúp si Dual Layer DVD. Pokiaľ viem, vypaľovací program ti akurát tak oznámi že na vložené médium sa to nevojde, ale sám to asi ťažko rozdelí.