Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota grafické karty.

Dobrý den.
Měl bych takový dotaz.
Mám grafickou kartu nvidia geforce 9600gt , teplota karty je 50 stupnu +-2 stupne. Je tato teplota normální?
Předem díky za odpoved :)

Pokud to je dosažená teplota v FurMark ( zátěžový test ) tak máš skvěle řešené chlazení.
Ale jelito teplota bez zátěže ( jen spuštěný Win ) tak to začni řešit, třeba tím, že vyčistíš chladič karty od prachu.

Tak to neřeš, nebo zlepší výměnu luftu ve skříni.
Jinak ty max. teploty jsou v pohodě. Ona ta stará karta nemá takovou regulaci otáček ventilátoru chladiče tak ani těch 50°C bez zátěže není v těchto vedrech nijak tragických.