Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NZXT Sentry LX Multipanel - má zmysel ho kupovať?

Dobrý deň, mam na vás jednu otázku...Nedávno som si upgradoval PC a potreboval by som vedieť, či je až tak dôležite tam mať na prednom panely aj monitorovací regulačný panel na ventilátory, alebo či sa to dá riešiť aj ináč, keby náhodou došlo k prehrievaniu, strate či k poklesu na otáčkach,aby som bol o tom upozornený, čo v tomto monitorovacom panely aj takáto možnosť je.Je možné aby som bol upozornený aj bez tohoto monitorovacého panelu, alebo to si budem musieť sledovať sam?

Ďakujem
Změna kategorie, původně: Software (karel)

- pokud je to udělaný postaru /3-pin/ tak připojením k cpu akorát přijdeš o pwm regulaci otáček větřáku co má dnes každá deska.

- zaseklej ventilátor ve zdroji ti to neukáže /pokud nemáš zdroj s vývodem, moc jich není/ -ten zase ucítíš jak se pálí a smrdí :-)
- a jestli se bude přehřívat cpu tak se ti ten pc max vypne nebo resetne.
- na grafiku tu opět skoro natuty nepřipojíš aniž bys neriskoval její spálení
- no a abys viděl kolik točí relativně postradatelné boční nebo zadní repráky to je zbytečné

No a co se týče čidel jsou nepřesná-nemáš je kam připojit např. čidlo cpu mezi chladič a procesor dát nemůžeš,maximálně nalepit z boku -pak to ukazuje bludy.Totéž u grafiky...

Vyhozených 1200.