Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung KIES 2.0 a uživatelská práva ve Windows 7 Pro

Spustím-li tento úžasný software pro ještě úžasnější telefon SAMSUNG jako administrátor (Domain Admins) normálně načte připojený telefon a je schopen ho ovládat. V případě že, pustím aplikaci jako normální uživatel (Power User) dozvím se, že tento program připojené zařízení nepodporuje. Adresáře SAMSUNGu v PF(x86) jsou všechny nastaveny jako Full Control pro Power Users.
Nějak nemohu všem uživatelům dát administrátorská práva... Nemá někdo tip, jak tento problém řešit?

Takže ad 1) - spúšťací súbor má nastavena stejná práva - tedy Full Control
a ad 2) změna oprávnění v registrech nepomohla.
A to má tato vynikající aplikace ještě jednu skvostnou fíčuru. Nepodporuje připojení přes BT - alespoň pro Android.
To jen tak na okraj, kdyby někdo váhal s nákupem toto vychytaného mobilu. Mohu vřele "doporučit"!