Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak opravím vadný DivX se zvukem ve VBR?

Potřebuji u jednoho staršího filmu ve formátu DivX odstranit asi jednu vteřinu, kde je film poškozen. Problém je v tom, že zvuková stopa je mp3 vbr a když to vystříhnu a uložím, tak je zvuk ve zbytku filmu více nebo méně posunutý. Je nějaká možnost to jednoduše vyřešit bez nutnosti rekomprese celého filmu?

Tak tomu říkám rychlost, ne jako na "Mrtvě", kde se člověk smysluplné odpovědi zpravidla nedočká...

Pomohla hned první rada - DivFix, až jsem se divil, jak to šlo dobře a jednoduše, krása.
A ten druhý program (který jsem tedy zatím nepotřeboval, ale kterým by to šlo jistě taky) si samozřejmě stáhnu a schovám.

Problém vyřešen, díky za rychlé a kvalitní rady. :))