Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GPS navigace na android

Moc prosím, poraďte.
Mám telefon Sony Ericsson xperia X10 mini pro. Je tu předem nainstalovaných spousta navigací, ale ke všem je potřeba internet. Je možné si stáhnout nějakou navigaci (i s mapami), která využívá pouze GPS, takže je možné využít ji i na cestách bez připojení? Popř. kde je možné ji stáhnout.
Děkuji moc.

co se tyce turisticke navigace, doporucuji Backcountry navigator.

jinak Sygic me bohuzel sklamal. Zkratka to naviguje vzdycky blbe, protahne te to vzdy delsi a horsi cestou, nehlasi odbocky, pripadne je hlasi pozde. A to jak Sygic mobilemaps tak Sygic Aura (coz je to same jen v novem kabate)

Bohuzel, bez nutnosti datoveho pripojeni asi slusna (silnicni) navigace pro android neni.

No mne SYGIC nikdy nezklamal,jel jsem s nim chorvatsko + objezdy dalnic ve slovinsku a chorvatsku zvladal sqele,a OVI mapy od nokie mne kolikrat zavedly do dupy.No a s hlasem herce Lisky jsem se i pobavil.
PS: Sygic ma asi 5nastaveni jak prepocitavat trasu,nejrychlejsi,ekonomicka,nejkratsi,cyklistick a,+ spousty dalsich nastaveni.