Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Francouzská písnička

Na tomhle sevru je IMHO(J.) nejvyšší koncentrace chytrých hlav/server , tak mi snad někdo pomůže. Hledám název(a interpretku)takové jedné notoricky známé písně(sem-tam to zahrají třeba i v rádiu). Bohužel, francouzštinou jsem zcela nedotčen, takže můžu říct jenom tolik, že hledám píseň, jejíž refrén zní mým uším asi jako 'ela elá':-| Předem děkuji za každé nakopnutí správným směrem.

Ella, elle l'a
www.google.com/search?hl=cs&q=Ella%2C+elle+l%27a&bt nG=Vyhledat+Googlem&lr=
Mladá? Krásná? Alizée. :-) Ale tuším, že není původní interpretkou.

C'est comme une gaieté
Comme un sourire
Quelque chose dans la voix
Qui paraît nous dire "viens"
Qui nous fait sentir étrangement bien

C'est comme toute l'histoire
Du peuple noirQui se balance
Entre l'amour et l'désespoir
Quelque chose qui danse en toi
Si tu l'as, tu l'as

Ella, elle l'a
Ce je n'sais quoi
Que d'autres n'ont pas
Qui nous met dans un drôle d'état
Ella, elle l'a
Ou-ou ou-ou ou-ou ou
Elle a, ou-ou ou-ou ou-ou ou, cette drôle de voix
Elle a, ou-ou ou-ou ou-ou ou, cette drôle de joie
Ce don du ciel qui la rend belle

Ella, elle l'a
Elle a, ou-ou ou-ou ou-ou ou
Ella, elle l'a
Elle a, ou-ou ou-ou ou-ou ou

Elle a ce tout petit supplément d'âme
Cet indéfinissable charme
Cette petite flamme

Tape sur des tonneaux
Sur des pianos
Sur tout ce que dieu peut te mettre entre les mains
Montre ton rire ou ton chagrin
Mais que tu n'aies rien, que tu sois roi
Que tu cherches encore les pouvoirs qui dorment en toi
Tu vois ça ne s'achete pas
Quand tu l'as tu l'as

Ella, elle l'a
Ce je n'sais quoi
Que d'autres n'ont pas
Qui nous met dans un drôle d'état
Ella, elle l'a
Ella, elle l'a...

:-) Doufám, že se Ti ta písnička alespon líbí.

A dik, za kladné hodnocení mého kreslení. 8-)(posledni dobou mám chut tvořit originální stránky: azor-proti-vsem.com, wellpaidjobs.eu (zde je to dost špatně napsané, ale nestiham opravit), hozně mi totiž inspirovala stránka : www.telo.cz, která ted nechodi tak jak má -dřív to index.txt fungovalo přimo jako defalut soubor při otevření :-D )