Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkce bezdrátového připojení je vypnuta

Ahojte potřebuju poradit ohledně internetu.Hlásí mě to tu že to nemám připojené.Když dám odstranit potíže,tak mi to napíše: Bezdrátovou funkci tohoto počítače zapnete pomocí přepínače na přední nebo boční stěně počítače,nebo pomocí funkční klávesy.Mačkám to jak hňup a pořád nic.Svítí to oranžově místo modře.Tak zmáčknu : Zkontrolujte zda byl problém vyřešen-Tak se to prý automaticky nevyřešilo: NALEZEN0 PROBLÉMY:Funkce bezdrátového připojení je vypnuta- neopraveno ......Síťový kabel není správně zapojennebo může být poškozen-Zjištěno.Už jsem zkoušela snad všechno.Včetně obnovení systému.Tak prosím někdo poraďte. :))
Změna předmětu, původně: Nutné.Děkuju za všechny odpovědi. (shark.jd)

Bezdrátovou funkci tohoto počítače zapnete pomocí přepínače na přední nebo boční stěně počítače,nebo pomocí funkční klávesy.

Co z toho platí pro Tvůj počítač najdeš v návodu k němu.

Mačkám to jak hňup a pořád nic.

Co máčkáš? Obvykle to bývá kombinace dvou kláves, tedy klávesy Fn a nějaké jiné Fxx. Nebo je tam mechanický vypínač, ten se ale obvykle nemačká, nýbrž posunuje.