Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde otevřít .mkv soubor

Promiňte, že obtěžuju s takovou hovadinou. Jedná se o to, že jsem stáhl soubor, co vypadá takto: AC-DC_-_Let_There_Be_Rock_1980_720p_Bluray_DTS_5.1 _x264_Cz.tit-CHD.mkv [1].001 ale nejsem schopen ho otevřít, natož vypálit. Různé mkv konvertory ho vůbec nepřečtou. Dělám někde chybu, prosím pěkně, nebo je ten soubor prostě vadnej? Omlouvám se za stupidní dotaz a budu vděčen za jakoukoliv radu.

Aha. Ale je to víceméně fuk. Měl jsem myšlenku neoznačovat to, ale kliknput jen na tem první soubor. Alespoň já tak rozbaluji. Když označím všechny soubory, mám v menu také volbu "přídat do archivu" (ale i extrahovat), pokud to má nějakou "exotickou příponu", tak tam rozbalit není.
Každopádně bych to ale zkusil otevřít ve VLC Playeru. Viz článek o .mkv
http://nej-zpravy.blogspot.com/2010/06/jakprehrat- mkv.html

Tak som to začal na skúšku ťahať, potiahol som prvých 50 mega z prvého súboru a PotPlayer aj GOM player mi to normálne prehrávajú.
Evidentne to nie je archív, ale čudne pomenované mkv. Ale či to spájať alebo nechať tak už skúšať nebudem, nemám čas sťahovať 4 giga ;)