Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypálit FLAC

Dobrý den, stáhl jsem si album s nahrávkami ve formátu FLAC a potřeboval bych vědět, jak je vypálit na CD, aby mi to můj blu-ray přehrávač u televize přehrál. Děkuji M.

Google: http://www.google.cz/search?q=flac+to+burn+CD&ie=u tf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&cli ent=firefox-a

Soft na Burn CD a konverzi, jeden z nej: easy-cd-da-extractor
http://www.google.cz/search?q=flac+to+mp3&ie=utf-8 &oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:cs:official&client= firefox-a

Nejak to začína pripomínať situáciu so zosilovačmi. 50 rokov sa zdokonalujú polovodiče, integrujú, až sú super a tak malé, že zosilovač 2x20 Watt sa vojde do dlane, aby High komunita nakoniec prehlásila že NAJ sú elektronky ...... :puff:

Edit: radeji jsem stahl svuj komentar na Josephuv prispevek, mam upito, tak nechci provokovat...:beer:

v pc sa k tomu signálu pridávajú rôzne parazitné ruchy,ktoré vznikajú od pc komponentov ale napr. v dotyčnom zvukovom súbore tie ruchy vôbec nemusia byť,len ich počuješ spolu so spusteným pc počuješ,záleží na hw výbave,často je počutelný rozdiel už pri prehrávaní pomocou externej zvukovej karty a pri prehrávaní pomocou internej zvukovky ,ktorá je priamo v pc bedni...tam sa uplatňuje tolko všelijakých vplyvov od elektromagnetického rušeniacez kvalitu reprákov,dozvukov,ktoré vznikajú v mieste,kde sú repráky umirestnené až po samotný subjektívny pocit,to všetko má obrovský vplyv a to,ako človek bude nakoniec vnímať celý výsledok...

Na kvalitnych sluchadlach je viac pocut sum pri horsich nahravkach, napada ma ze dnes chce byt kazdy "in" tak to co stiahnes ako "flac" moze byt kludne 128kbps mp3 skonvertovana do flac, vyskusaj vyrobit flac z vlastneho CD. Ak to bude rovnake, problem moze byt v prehravaci, PC HW, prip. aj v SW.

Kazdopadne mna by tiez zaujimalo ci niekto dokaze rozlisit mp3 320 kbps a FLAC - pytam sa tych co na to maju aparaturu, chcem pocut pravdu, ak rozdiel skutocne pocujete, o kolko percent je flac lepsi?