Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Touchpad na Aceru 5830TG

Zdravím, mám malý problém s touchapadem na notebooku. A to ten, že při mačkání kláves na klávesnici přestane reagovat touchpad. Až přestanu, tak cca po 1 sekundě zase funguje. Takže třeba když píšu nebo hraju, tak je touchpad prostě vyplý. A to se mi moc nehodí, potřeboval bych, aby fungovat. Je to vlastnost toho notebooku nebo SW nastavení? Díky

No ale vzhledem k tomu, že ho některé stránky uvádí jako progaming, tak je blbé, aby při hrají nefungoval touchpad. Jen si v klidu na cestách zahrát nějakou blbůstku. Dokonce jsem viděl hrát na touchpadu i css. No a v nastavení to nemůžu nikde najít..:(

Pokud nejde o nějakou vlastnost touchpadu (některé "zpožděné" nebo jinak "vychytané" kousky od Elanu nebo Alps), můžeš ještě mrknout na možnosti nastavení touchpadu - Ovládací panely - Hardware a zvuk - Myš (popřípadě zdali jednoduše nemáš přes nějakou klávesovou zkratku /FN + F3 u Aceru?/ aktivovanou další možnost).