Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobilní Internet-pokrytí

Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně internetu, chtel bych poridit internet k noteboku, ale chci ho pouzivat vsude. Tak jsem premyslel o internetu od nejakyho mob. operatora. A jde mi hlavne o signal, plati to, ze kdyz nechytam v dane lokalite signal na mobil GPRS, tak to bude stejne i s internetem. A na co si dat treba pozor s vyberem daneho operatora. Děkuji Vitík

mapu pokrytí máš na stránkách poskytovatele většinou. nečekej závratnou rychlost a počitej s FUPem, jinak tě to vyjde na 2x - 3x víc chechtáků než desetkrát rychlejší dsl. já mám mobilní od O2 a u nejnižšího tarifu je fup tuším 0,5 GB ..což jsem vyplácal za týden (žádné videa ani stahování), pak jde rychlost nemilosrdně na úroveň dial-upu. teď mám i dsl, a mobilní využívám jen na cesty. v zapadlých končinách signál opravdu nechytneš, ale na 95% uzemí je to v poho. Jsko nouzovka na cesty to postačí, pokud jsi ochoten platit vysokou cenu za nízkou kvalitu. Jako primární připojení k netu to nelze použít - imho.

No chtel jsem internet hlavne kdyz jezdim na chatu a tam je dost mizernej signal, nejlepsi signal tam ma Vodafone. Je tam ani ne 1 km od baraku vysilac takze tam je 3G. Tak ted se prave rozhoduju jestli by nebylo lepsi si tam dat nejakej pevnej net, kdyz tak ctu o ty rychosti a omezenich.