Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video z mobilu

Dobrý den, jak mám video z mobilu, které má formát mp4 , změnit na formát wmv nebo wma aby šlo dát na youtube? Děkuju za odpověď
Upravená veľkosť písmen. (los)

Prečo to chceš meniť na wmv? WMA - už vonkoncom nie!!!
Čítaj: www.google.com
.Windows Media Video (.WMV)
.3GP (mobilné telefóny)
.AVI (windows)
.MOV (mac)
.MP4 (ipod/psp)
.MPEG
.FLV (adobe flash)
.MKV (h.264)

Ak si myslíte, že služba YouTube nerozpoznala momentálne používaný formát videosúboru, odporúčame vám previesť súbor do formátu videa MPEG4 so zvukom vo formáte MP3.