Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 Home - změna jazykového rozhraní

Dobrý den, mám problém, majitelka nového notebooku omylem při instalaci přepnula na slovenštinu, teď nevím jak legálně nastavit češtinu. Jazykovými balíčky přes windows update to lze jen ve verzích Ultimate a Enterprise, narazil jsem na Vistalizátor ale nejsem si jistý, zda je to správný postup. Děkuji za pomoc.

pokial sa chceš pohybovať v legálnych možnostiach,treba si zakúpiť českú lokalizovanú verziu win7 home,licencia pre starter/basic/ home verzie neumožňujú zmenu jazykového rozhrania,vistalizátor nieje legálna možnosť na zmenu jazykového prostredia,samotný vistalizátor porušuje licenčné podmienky na legálne používanie užívatelskej licencie pre basic/home verzií windows,ovšem okrem zakúpenia príslušnej jazykovej verzie OS je to jediná možnosť ako zmeniť jazykové prostredie jednoduchým spôsobom,to už si musíš zvážiť sám-zostať pri 100%-ne legálnej verzii,alebo porušiť licenčné podmienky microsoftu a použiť vistalizátor....P.S. pokial niebolo k notebooku dodané inštalačné /recovery médium,buď má alebo mal notebook image inštalačiek na hdd alebo je obvykle možné si stiahnuť image zo stránok výrobcu notebooku-obvykle je vyžadovaná registrácia produktu....