Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvidia Quadro NVS 135M vs. Intel 965 348MB

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na rozdíly v těchto kartách, resp. která je lepší. Koupil jsem manželce notebook na hraní farmeramy a net na cestách, měla tam být ta Intelovská grafika, ale přišel mi s tou Nvidií. Co jsem tak pochopil při hledání na netu, ten Intel má taky 256MB ale dá se odebrat z kompu paměť a přidat k té grafice až na 348MB, je to taK? kdežto Nvidia má pouze tu fyzickou - 256MB.
U toho intelu jsem nebyl schopnej se na jejich stránkách dopracovat k nějakých tech. specifikacím, jen samý kecy.
Bylo by mi co vcelku jedno, ale nemám rád, když mi přijde něco co jsem neobjednal, tak jestli jim ten noťas mám poslat zpátky a nechat si vrátit peníze nebo ne.
Díky za včasnou odpověď.
M.

NVS 135M je dedikovaná grafika založená na jádru GeForce 8400M GS (viz problematická defektní série). Byla využívána i na deskách s chipsetem (variantou) Intel 965. Integrovaná grafika Intel GMA X3100 se nalézala taktéž ve variantě Intel 965 (Intel 965GM/GME). Quadra NVS 135M/140M se často používala ve vyšších business řadách notebooků (např. Lenovo ThinkPad T61, Del Latitude D630 ad.).