Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s Ram pamětí.

Ahoj, mám problém s RAM pamětí... Mám 1024 MB a když jsem měl počítač novej, tak vše běželo jak mělo. Teď už ho mám 4 roky, tak jestli se nemohla kapacita RAMky nějak snížit...Neboť počítač je výrazně pomalejší. Zkoušel jsem spoustu věcí : Spyware, CCleaner a teď Advanced system care 4 ... Mám pořád Ramku zaplácanou...I když nic nemám spustěného, je z poloviny využitá... Když to Advancedem několikrat pročistim, tak se to zlepší a je třeba jen 100 MB použito, ale po restartu počítače znovu to samé, takže jak tu RAMku pročistit natrvalo? ( Nemám spuštěné zbytečné aplikace a procesy)

Mám 1024 MB a když jsem měl počítač novej, tak vše běželo jak mělo. Teď už ho mám 4 roky, tak jestli se nemohla kapacita RAMky nějak snížit ....

Padajú tu, čím dál, inteligentnejší dotazy. ..... :puff:

No mel by jsi teda vypsat co vsechno mas spustene? Antiviry, Personal firewally a dalsi rezidentni nesmysly si kolikrat berou docela dost.

Spravce uloh - procesy - vyuziti pameti (Snad vidis, co ti to tam bere?)

Take si uvedom, ze (jestli teda mas) Windows XP mel puvodne mnohem nizsi spotrebu pameti nez po vsech tech zaplatach a service pacich. Ja i s programy spoustenymi po stratu OS mam z 1024MB RAM volnych nejakych 400MB. Drive (pred SP2+) to bylo 550MB.