Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lan Zyxel a BlueScreen

Dobrý den,
Mám internet od O2 a nedávno se mi poškodil Huawei echolife hg520i modem. Zašel jsem do pobočky a tam mi dali zyxel p-660hw-t3 v2 a přijedu domu, zapojím ho a internet nejde tak jak by měl. Časté pády, hodinové vypojování a zapojování kabelu než se konečně dostanu na net. Youtube videa nemůžu ani navštívit. Prostě děs. Pokud si něco stáhnu tak někdy mi to vyhodí bluescreen -> eafkqaGB.

Mohl bych dostat rady co mám dělat?

Bouřka byla to ano.. ale huawei se mi poškodil mnohem dříve. Byli jsme dva dny pryč na chatkách a nevím jestli někdo kdo bydlí semnou zapnul počítač a modem. Když jsme přijeli tak jsem viděl že je rozbitý a po týdnu ho jel vyměnit. :)

Mám základní desku GA-G31M-S2L a integrovanou lanku. Mohli byste mi tedy říct, nějakou náhradu za tu lanku?
Potřebuji nutně stabilní internet a opravdu nevím co dělat. Do pobočky se dostanu jednou za měsíc.. Je to blbě na spoje autobusu a já bohužel auto nemám.

Pro toho Wikanem,
Jak se to exportuje?