Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Procesor AMD 2800+1.6Ghz socked 754?

Procesor AMD 2800+1.6Ghz socked 754?
Dobrý Den
Rád bych si nechal poradit(moc PC nerozumím)Chci zvýšit výkon svého PC a to tím,že chci do něj koupit silnější procesor mám(AMD Sempro 2800+1.6ghz socked 754)Základní deska K8V-XE,Grafická karta Nvidia Inno3D GeForce 6600 GT series 6.Ram 2GB.Díval jsem se na Aukru,Bazošu a i v internetových obchodech po nějakém procesoru aspon 2.8 ghz ale nějak se přestávám orientovat v označení???Mám socked 754 a na to narzím poměrně málo.Někde jsem čet že označení se změnilo (AM2,AM3 atd.)Prosím o radu jak se tedy zorientovat nebo pokud někdo bude chtít poradit tak prosím o odkaz na nějaký procesor.Předem díky za případnou radu!!!;)
Změna kategorie, původně: Software (karel)

No mám pro Tebe překvapení..nebudeš měnit procesor ale minimálně desku+procesor a paměti Na zdroj se radši neptám. Naštěstí aspoň ta grafika není agp. Snad máš disk a mechaniku v provedení sata. Pokud jo dá se to v té nejlevnější kombinaci/nejhorší deska,dvojádro 3ghz,2gb ram/ pořídit okolo tří litrů.

Chlape díky!!!Ale i tak jsem zjistil že pc je .......!Naštěstí jsem našel i pc dokonce herní za 5litrů!+Nějaké doplnky dá se říci 6tisíc:Tak se v tom hrabat asi nebudu!Jak jsem psal moc tomu nerozumím ale základní info snad zvládám.Jen m,ě právě překvapilo že je to asi socked přejmenováno nebo zařazeno nějak jinak.Nejsem žádnej pc hráč nebo něco takového,ale zrovna mám rád (velice rád F.E.A.R.)Teď jsem měl tu 3ku a skončilo to!