Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení HDMI k TV

Zdravím, dnes mi přišel nový pc (GK ati hd 6770) připojím HDMI kabel k TV a na TV vidím obraz normálně, ovšem pc se jako zasekne a celá plocha zmizí všechny lišty atd.. zůstane pouze holá tapeta... a nic se neděje... zkoušel jsem to i před nainstalováním Ovladačů na GK a to šlo normálně, že to co jsem viděl na TV jsem viděl i na Monitoru.. může být někde chyba v ovladačích ? co nastavit ? je to můj první trochu výkonnější pc a jaksi si nevím s tím HDMI rady.. děkuji všem za rady co kde nastavit..

Dobrý den... Připojil jsem k TV PC přes klasickej výstup z graf. karty a vše šlo bez úproblému, poté jsem na pojil PS3 přes HDMI a obraz mám zrnitej. Zkoušel jsem i nastavení ale nic... nevíte co s tím?

Mám monitor LED fullHD 24¨, PS3 přes HDMI kabel je jedno jakou má televizi, měl by se přizpůsobit. Chvilku je obraz nádherně čistej a chvilkama skáče obraz nebo se objeví zrnění. Tak se mi zdálo jestli to nemůže nějaké jiné zařízení třeba rušit když je v těsné blízkosti....

Aha takze ne zrneni ale proste sa rozsype obraz alebo je nestabilny. Tak toto bude sposobovat nekvalitny (alebo prilis dlhy alebo aj aj) HDMI kabel, alebo nejaky poskodeny nalomeny konektor an tej PS3, alebo ak mas mobil alebo WiFi router pri tom HDMI kabli (a zaroven je ten HDMI kabel lacny smejd) tak ano moze to rusit signal v kabli
P.S. teoreticky by malo byt rusenie vylucene lebo to ma byt twisted pair, ale sudruhovia na vychode asi "nekde udelali chybu"...
Este tam moze byt problem zemna slucka, skus a) zapojit TV a PS3 do stejnej 230V zasuvky, b) odpojit od TV antenu a ine zariadenia.