Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Visty-naběhne-error 0xc0000142 - restartovani

Prosím o radu, zapnu notebook, nabootuje, přihlásím se, naběhne řekl bych téměř vše, poté vyskočí error 0xc0000142, a pak se restartuje. Restartování proběhne i v nouzovém režimu. Také jsem zakázal restartování při chybě systému, ale i přesto se restartuje. Prosím o radu nějakého řešení. Děkuji.

Dnes jsem zjistil, že error jse objeví, pouze, při zapnutí Wifi. Tak jsem dneska provedl opravu veškerých registrů, a windows defendr 12h dělal kompletní kontrolu všech dat. Našel 2 položky, které jsem smazal. I poté po zapnutí wifi, se zjeví error, a PC se restartuje. Původní ochrana nelze používat, a ty po nainstalování nějakého antiviru, se objeví stejná hláška, a to že daný program, nepracuje, že je vpodstatě omezován virem. Ale jak to mám opravit, když i nově nainstalovaný antivir to poškodí???