Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dva systémy

Zdravím,
nedávno jsem tu psal o zamrzání XP hned po startu, tak abych se toho zbavil, tak jsem nainstaloval Windows 7. Při instalaci jsem chtěl udělat rovnou čistku, tudíž jsem dal zformátovat celý oddíl disku kde jsem měl windows instalovat. Nainstaloval jsem a všechno jede až na to, že se teď nemůžu dostat na svůj Windows. Předtím jsem zvolil který systém chci spustit, ale teď se rovnou pustí ten nový a na ten svůj se nemůžu dosat. Pomozte mi prosím, zkoušel jsem už msconfig, ale tam jsem nic nenašel.

Jo, akorát to ukazuje, že C (kde je nový systém) je primární a je u toho napsáno "Systém, Spuštěcí oddíl, Strankovací soubor, Aktivní, Stav systému". A ty dva systémy jsou proto, že já jsem docela hráč a když si něco udělám se svojím systémem, tak se to na druhém neprojeví. Mám odzkoušené a potvrzené svými zkušenostmi. Je to moje volba.

V tom co se mi zapne vidím všechny disky C,D,E. Na C je spuštěný tenhle a na D je vidět složka Windows a věci v ní (kromě mých dat jako je plocha a dokumenty, k těm odsud nemám přístup). Ale vybrat si druhý systém nemůžu a ani nemůžu nastavit, aby se spouštěl výběr přes msconfig v záložce Spuštění počítače, tam je jenom jeden systém