Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bude tato sestava v poho?

1) Mother Board : ASUS M4N68T V2 ale spis uvazuji o ASROCK M3N78D
2) Procesor : AMD Athlon II X2 250 rev C3
3) RAM : PATRIOT 4GB DDR3 1333MHz CL9 Signature Line
4) Chladič : Xigmatek Loki SD963 Heatpipe
5) Grafická karta : Gigabite N210TC - 16i
6) Hard disk : 320Gb
7) Zdroj : 400W

Kdyby neco tak napiste nahradu za ten a ten dil ale aby to bylo zhruba za stejny penize.

+ taky sem se chtel zeptat jestli ten zdroj bude stacit bohuzel o nem nic konkretniho nevim.

ne to se neboj.. jen drive sem tu mel debaty ohledne shuttle an35/400 ktery este mam a byl jsem upozornen ze je to stara krachna a at si radsi koupim novou sestavu a ze vrazet do ni je ztrata penez tak jsem si vybral takto. tak ponevadz se v napjeta atd nevyznam tak se radsi ptam. a jeste se ptam jestli budou komponenty vzajemne kompatibilni zdroj sje vedlejsi ten mam z rozbity sestavy fujitsu siemens scaleo p kdyby neco se koupi jinej mam prece este ten stary

zastrkat do sebe to jde. Funkční to moc nebude. Nechápu, proč kupuješ na rendering 2-jádro, nechápu tu výprodejovou desku s prašivou nvidií, nechápu tu grafiku, která je pod úrovní dnešních integrovaných grafik AMD. Prostě seskládal jsi to bez ladu a skladu, takovou malou hnusnou a nestabilní příšerku.

edit: označení "zdroj 400W" může být nějaká čínská vražda s reálným výkonem 180W a rizikem vyhoření bytu, nebo taky něco jiného. Už samotné cudné neuvedení značky a typu však ukazuje na tu čínskou vraždu.

Protože horší značky jsou dobrý jen papírově, Seasonic jsou dobrý zdroje za dobrý peníze. Když je na nich napsáno, že dodají 400W, tak se tomu dá věřit, zatímco u levných je napsáno 400W, ale dlouhodobě tu zátěž nemusí vydržet.

A paměti kupuješ zbytečně drahý, sice mají krásnej chladič, ale je to zbytečnost, DDR3 příliš nehřejí, takže chladič je spíš dekorace. A proč 1600MHz? Budeš taktovat? Taktování je pro zkušený uživatele, což zjevně nejsi, takže kup tyto:
http://www.alza.cz/kingston-4gb-kit-ddr3-1333mhz-c l9-box-d148094.htm
A ještě ušetříš prachy, který můžeš vrazit do lepšího zdroje. Pochop, že zdroj to všechno pohání, stejně jako v autě motor. Slabej motor taky jede, ale nemůžeš s motorem z Fabie vozit cihly jak náklaďák, nebo s tím závodit. Časem bys ho uvařil.

a na zaver jestli to dobre chapu tak tato sestava by mela byt stabilni a kompatibilni

1) Mother Board : NVIDIA GeForce GTX
2) Procesor : AMD Athlon II X2 250 rev C3
3) RAM : KINGSTON 4GB KIT DDR3 1333MHz CL9 BOX
4) Chladič : Xigmatek Loki SD963 Heatpipe
6) Zdroj : SEASONIC SS-400ET-T3

Je to integrovaná grafika, nečekej od ní výkony. Na současný hry to není, na to potřebuješ slušnou grafárnu do slotu. Proč myslíš, že grafický karty stojí víc peněz, než celá základní deska s integrovanou grafikou?

Ale pro srovnání - ten integrovanej Radeon bude na tom výkonem jen trošičku hůř, než ta šunka (nVidia 210) co jsi původně chtěl kupovat. Možná je to výkonem rovnocenný.
Na tom Radeonu 4250 jsem rozjel Oblivion, sice s minimálními detaily, v rozlišení okolo 1200x760 vcelku plynule a hratelně. Pro představu.

Tvé myšlenkové pochody mi připomínají klienty různých cetelemů, homecreditů a podobných lichvářů. Uvědom si, že když teď koupíš 2-jádro, tak až koupíš 4-jádro, tak ten původní CPU vyhodíš? Nebo si snad myslíš, že ten procesor prodáš? (pokud ano, tak silně pod cenou). Tvé náklady na procesor pak dosáhnou SOUČTU cen za 2-jádro a 4-jádro. To je prostá finanční matematika (vím, že dnešní mladí moc vzdělání nepobrali, ale očekával jsem, že alespoň základy řízení financí je ve škole a v rodině naučili). Totéž platí pro tu grafiku - proč myslíš, že jsem ti od začátku rozmlouval tu GT210? Protože ji do roka vyhodíš a ta grafika je jako jetá prakticky neprodejná (maximálně nějakému blbovi který si bude myslet, že kupuje herní grafiku, protože "to je geforce"). Takhle máš desku jako funkční základ do kterého můžeš postupně investovat bez ztrát.

no jasny ja vedel ze to je drazsi nez rovnou koupit ctyr jadro ale pocitam ze este zapojim do druhych dvou slotu 2x4Gb v dual cannel a az budou prachy ze si poridim herni grafiku ASUS EAH5750 FORMULA/2DI/1GD5 a proto jsem se rozhodl investovat trochu vic rovnou do 500W zdroje SEASONIC SS-500ET-T3 abych mel dostatek Wattu to ale tim ctyr jadrem jsi mi zasadil brouka do hlavy.
A nasel jsem o trochu lepsi zakladni desku GIGABYTE 880GMA-USB3 je to nastupce te co jsem se rozhodl ale ma USB 3.0 a PCI-e 2.0 mozna trochu lepsi integrovanou grafiku.

Herní bude až k ní bude odpovídající rychlý procesor, slušná deska, zdroj.
Jinak nejdříve nemáš finance na slušnější základ (7000,-) a teď tady házíš herními kartami.
Pět dní tady skládáš něco, ani sám nevíš co vlastně chceš/využití a kolik na to máš.

Ahoj, chci si také nechat sestavit PC. Dejte mi prosím návrh na nějakou slušnou sestavičku. Investoval bych cca 17-18 tisíc. Ani vlastně nevím proč ale líbil by se mi procesor s architekturou sandy bridge (četl jsem někde že je to dobré:-)). Nebo je něco lepšího za slušné peníze? Grafických karet je spoustu a moc se v nich nevyznám. Respektive parametrům jakš takš rozumim ale je jich tolik, že člověk neví po čem sáhnout. Jinak používal bych to na internet, hudbu, filmy a sem tam určitě bych si i rád zahrál (mafia 2, gta4, nové COD, Fifa a další podobné novější hry).RAM 4 GB myslíte, že je dostačující? Možná bych dal raději 8 GB? Není to zbytečné? Díky