Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber procesoru

Zdravím. Prosim poradte mi, mam procesor od Intelu 2.00GHz, ten pocitac mam asi 9 let. Hrozne ztratil vykon i po nekterych zmenach, reinstalu windowsu a pouziti programu podobnych Ccleaner.
Jedina vec, ktera na pocitaci nebyla menena je zakladni deska a procesor (+vetrak).
Takze Chtel bych si koupit novy, ale chtel bych od AMD. Muzu tam dat misto intelu ten AMD procesor? Nebude to necemu vadit?
Chtel bych to hlavne kvuli narocnejsim hram. Tenhle Intel uz ma vousy potrebuji zmenu :):-) Diky za odpoved

Typ zakladni desky: M950(v3.3)
vyrobce: Ecs

Pokud je socket 478, tak lze koupit pouze Intel. Na AMD je potřeba zase jiného socketu a chipsetu.
Každopádně tohle v žádném případě není na hraní dnešních i starších her.

Pokud chcete hrát hry, silně doporučuji koukat po novém PC. Tohle oživovat kvůli hrám nemá vůbec smysl.