Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s internetem.

Dobry den,
před rokem jsem si pořídil notebook a připojil jsem se na synovu wifi. Poslední dobou se opakuje problém, že se mi nenačítají stránky. Zkoušel jsem změnit prohlížeč, ale nepomohlo. K internetu jsem ale stále připojen.

Nejasný popis problému ... nenačítají stránky.. značí co ?

- pomalá reakcia prehliadača pri kliknutí na link v záložkách ? ... pravdepodobne problém DNS tvojho providera... preťažený ? .... skús zmeniť DNS

- pomalý prenos obsahu stránky, zasekávanie počas načítania ? .... je vás na linke príliš mnoho ... sťažuj sa u providera ... no je možné, že o pripojenie sa delíš s červami a iným bordelom vo svojom PC