Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem blokovanie prichodzich volani a sms z konkretneho cisla- Nokia

Dobry den,

rada by som si zablokovala 2 telefonne cisla od jedneho uzivatela, ktory ma otravuje a je to uz neznesitelne. Cislo by som nerada menila vzhladom na enormny pocet kontaktov, ci uz pracovnych alebo sukromnych. Byvam v CR a moj operator (Vodafone) tuto sluzbu neposkytuje- jedine na poziadanie policie. Behom roka mi ukradli 5 telefonov a nerada by som investovala opat do noveho. Dali by sa prosim zablokovat spominane 2 cisla aj z telefonu Nokia XpressMusic 5220?
Vopred dakujem za pomoc, radu.

tvůj model je bohužel pouze S40 telefon a neznám java aplikaci na blacklist. Ale jisté řešení přesto existuje:

Vytvoř si z těch čísel která chceš blokovat skupinu a této skupině přiřaď tiché/žádné zvonění. Tím se zbavíš zvonění a cinkání SMS, bohužel je ale nelze nijak blokovat.

Proti těmto "vtipálkům" je ideální vlastnit nějaký "chytrý" telefon (se systémem jako symbian, android, iOS), který má možnost instalovat blacklist apliakce a které umí takové hovory vyfiltrovat zcela a např. udělat i to, že volajícímu hovor "potichu" zvedne (volající slyší stále vyzvánění) a při ztlumeném mikrofonu a reproduktoru jej nechá do omrzení utrácet jeho peníze :-). SMSky samozřejmě automaticky maže a vše loguje.