Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Restartování PC

Ahoj mám jeden velký problém. Pc normálně funguje ale když hraju nějakou hru nebo když dělám něco jiného tak mi na monitoru blikne modrá obrazovka je na ní něco bíle napsáno trvá to asi 1 vteřinu a pc se restartuje. Tohle se mi stane tak 3x za 30 minut. Prosím poradte mi co s tím.
Moje konfigurace:
základní deska: Asus P4V8X-MX
grafická karta: Ati Radeon x1650pro 512mb AGP
procesor: Intel Pentium 4 2,8 Ghz HT
pamět: 1 Gb 512+512mb
zdroj: Eurocase 400w
hdd: 160 GB = windows xp home edition
hdd2: 40 GB = filmy
Dík moc za odpověd.

To, že se chladič nemele jak slépka na vajcách neznamená, že je správně usazen. Chladič musí sedět nejen pevně, ale i správně, tedy BEZ MEZERY MEZI CHLADIČEM A PROCESOREM. Takže sundej chladič, setři pastu, nanes novou, rozetři (stačí tenká vrstva) a pečlivě usaď chladič. Je něco, co na tom nechápeš?
Nebo se na to vyser a libuj si, že ti procesor nezmrzne.

Je to jedno. Pasty stačí kulička asi jako hrášek, naneseš to zhruba doprostřed procesoru, na to posadíš chladič, zašmrdláš s ním, aby se pasta pěkně rozpatlala po celé ploše a utáhneš chladič, aby se nemlel. Pustíš počítač, vyzkoušíš.

BTW - pastu jsi objednal po netu? Pokud jen pastu a poštou, bude to dost drahý. Kdybys došel do místního PC krámu, máš to levnější.

Dneska hraju hru DIRT 2 celý den a ve 22:00 jsem vypnul hru a za celý den ani jeden restart a když jsem vypnul hru tak jsem se kouknul na EVEREST na teplotu CPU a měl kolem 60 stupňů a to ještě pasta nedorazila. A chtěl jsme se zeptat proč bych si měl kupovat novej procesor?