Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi vysoké využití procesoru

Základní deska:P5GL-MX
Procesor:Intel Celeron D 2.53GHZ
Operační Pamět:2GB Ram
Grafika:GeForce 8600GT
Zdroj:300W
OS:Windows XP SP2

Využití procesoru mi z ničeho nic skočí na 100%, po chvíli spadne o pár procent a pak skočí znovu na 100%.Everest mi ukazuje teplotu CPU kolem 64° - 65°. Chtěl bych se zeptat čím to může být.Může to být třeba slabým zdrojem ?

Díky za pomoc

No, sem tam to udělá NOD ale to je nepatrný čas. Nejvíc mě to vadí u World of Warcraft kdy to zapnu a vyletí mě vytížení na 100% což nechápu.Když sem to hrál i plynule na AMD Sempron 2600+ 1.6 GHZ a Intel Celeron 1.8 GHZ a jelo to uplně bez problemu na těchto dvou.Ale na tomto Celeron D 2.53 GHZ seká a využívá procesor na 100%