Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi spustit počítač, pozte prosím!

Nejprve se mi zničeho nic dostal počítač do nouzového režimu, asi o dva dny později se již ani nesputil, jakoby se vždy zaseknul u první stránky v načítání (nějaký American trends, nebo co, já tomu vůbec nerozumím..) Do BIOSu se nedostanu.

Čemu nerozumíš na tomto odstavci?

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).