Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový mobil a záloha softwaru.

Dostal som mobil A5000 , má v sebe software Android angl. asi 2,2, navigáciu CZ. Je možné vypáliť inštalačné CD pre prípad budúcej havárie ... či softwarovej komplikácie. /Je tam aj drobné CD ,kde sú nejaké programy s čínskymi znakmi/.

Ako možem nájsť a nainštalovať , poslovenčenie toho androidu.

A kde najdem iný software .
Ďakujem, Ďakujem Ďakujem Ďakujem Ďakujem.

To si nevedel co kupuješ ?

The Lowest Price, The Best Mobile Phone from China

www.mobile-phones.CN

Language:English,Russian,Spanish,Portuguese,Malays ian,Indonesian,German,French,Italian,Turkish,Simpl ified Chinese,Traditional Chinese

V Cine netusia že nejaká Stredná Europa existuje. Početnosť obyvatelstva Čiech a Slovenska dosahujú u nich ktorékolvek regionálne mestá. Vari nechceš aby robili extra podporu pre každé mesto .....:puff:

telefon má OS v ROM/read only memory/ takže vypálenie cd je zbytočnosť,v prípade nejakej havárie bude telefon vhodný ako ťažítko na kancelársky stôl,prípadne vzhladom na tvar ho budeš môcť použiť ako špachtlu na drobné svojpomocné remeselnícke opravy pokial sa telefon nebude dať rozbehnúť hw resetom,v kontinentálnej europe to nikto opravovať nebude,jedine že by si si obtelefonoval osobne opravu u support repair managera v ZhangZhou ShenZhen Industry Parku v Číne....malé prídavne Cd obvykle obsahuje aplikáciu MyPhone Explorer lokalizovaný do spisovnej čínštiny,kantonskej čínštiny,korejštiny a japonštiny,takže lúštenie funkcií programu v pôvodnom znení sa môže stať skvelou zábavou na vyplnenie týchto typicky letných ,neskutočne daždivých dní...