Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem OVI store, jede vám?

Nokiáci sem, marně se snažím již cca týden něco stáhnout z Nokiáckého OVI marketu, po zalogování, výběru aplikace, zadání tel čísla v mezinárodním formátu, odkaz přes sms ke stažení aplikace prostě nedorazí, účet na OVI mám již nějaký pátek, vždy jsem tahal aplikace tímto způsobem, přes link na sms a dokončení, stažení a install v telefonu, nyní to prostě nefunguje, ať zkouším jakoukoliv aplikaci, hru atd. link na smsku nedojde, něco něčeho málo jsem vyštrachal v různých diskusích, kde si uživatelé stěžují na to samé, na samotném ovi ale žádná zmínka o výpadku či omezení služby, tedy netuším kde je zakopaný pes.:-(

Takze ti chodi placene i free aplikace? Momentalne jsem netestoval zadnou placenou aplikaci, jen free, mam novy fon, potrebuji stahnout par free a lite kousku, nedari se, vse delam spravne, tak jako jiz mnohokrat, proste to nechodi, na portale mynokia.cz jsem se docetl o obdobnych problemech, udajne zrejme nejaka systemova chyba, ale vi cert.

Ok, ted jsem trochu experimentoval, mam dve Symbian Nokie, jednu se SIM kartou TMO, druhou VF, napadlo mne to spachat na VF cislo, smska s odkazem na stazenim aplikace, dorazila, pak i druha a treti, dotazem u operatora TMO jsem zjistil ze na jejich strane "pry" zadna chyba neni, takze uz fakt nevim...zrejme jakasi systemova chyba na strane OVi obchodu o ktere ani netusi.