Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prečo mi programy blikajú

ahoj neviete prečo mi blikajú programy podobne ako keď držíte F5 u prehliadača? Keď v prehliadači kliknem na file, edit a podobne tak to stále bliká ale robí to aj u hier u menu a podobne neviete čím to môže byt? Někdy to dělá i plocha. Vlastním windows 7 profisional 64bit.

stačí ti omezený účet (admošský jen pro nastavení, ne pro přístup na síť), a nestahovat kradený soft.
pak nepotřebuješ žádný antivir, žádný antispyware, žádný antiinternetový balík.
naopak je vhodné umět použít např. codestuff starter (process explorer, autoruns), a tušit co se ti v pc spouští a proč.

ale ja mám len v počítači stiahnutý cclearner, malware bytes, platený nod 32, trial photoshop, itunes, quick time, safari, Mozzila a pár hier z levelu a score mám celkom nový pc. A v prehliadačoch mám nastavené blokovanie vyskakovacích okien, ale občas vyskočí, chodím len na email, pokec, google, a stránky školy, youtube a nikam inam. Tak ako môžem mať vírus v pc?

u normalnich LCD monitoru je D-Sub pridany navic pro kompatibilitu se staryma GK, ktere jeste DVI nemeli a uz jsem videl i LCD monitor jen s DVI.
Kazdopadne ten dvojitej prevod je nesmyslnej a obraz tak nikdy nemuze byt tak kvalitni jako z DVI, kde nic neprevadis.

Zhrniem tu tie blbosti co tu odzneli.
Ty mas 470 vga a nemas par eur na dvi kabel? Blbost
Ty mas digitalny vystup, ktory prerobis na analog a potom z analogu zase prevadzas na digital? Blbost.
Neuviedol si verziu ovladacov, neuviedol si typ monitora a pripadne jeho ovladac, neuviedol si OS, hlavne, ze vieme aky pouzivas antivir, co je uplne nepodstatna informacia.
Problem sposobuju najpravdepodobnejsie vadne ovladace grafiky alebo monitora, resp ich kombinacia. Takisto by som ucite vyhodil ten analogovy kabel a presiel na digital.

sám si blbosť. Počítač platili rodičia né ja, a kábel stojí 11eur, vreckové nemám a rodičia mi ho nekúpi preto že pc je rodinné a spláca ho, a mám to prepojené cez ten modrý ten je na monitore ale na karte je ten d-sub. Prečo by som si vymýšľal keď chcem pomoct? Ovládače mám samozrejme najnovšie, typ monitoru som už písal že neviem krabicu nemám a na monitore je len lg dole. A systém som uviedol čo klameš. o keby si si to najprv prečítal ako niečo napíšeš?! A na ten antivír sa pýtali oni inak by som to nepísal! Ďalej mi to nerobí stále! len niekedy preto to asi nebude vada monitoru inak by to blikalo stále.

Muzu se zeptat?

Proc jsi sem vubec ten svuj dotaz psal?

Resit to evidentne nechces a jestli jsi si chtel postezovat, tak to muzes jit rovnou na hlavni nadrazi.

Napsal jsi konecne asi v tve dvacate reakci typ monitoru, ktery mas a tento typ ma podle manualu jednoznacne konektory D-Sub (to je mimochodem to VGA), DVI a HDMI.

A nevim proc zacinas urazet, odpoved na svuj dotaz si dostal, dokonce opakovane. Vymen nesmyslny kabel D-Sub(VGA) za DVI, ten za prve tak drahy neni a za druhe, pokud rady, ze mas pouzivat DVI kabel uposlechnout nechces, tak nerikej, ze zijes nekde na samote u lesa a ze nemas kamarada nebo souseda, ktery by ti ho na zkousku nepujcil.

Pokud to nebude kabelem, tak pak zase napis a muzeme to resit dal, ale ten kabel pripada v uvahu jako nejpravdepodobnejsi moznost, takze dokud to nezkusis, nema to cenu resit!