Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nova pc zostava

Já myslel, že skříně s prašivými zdroji se už prakticky neprodávají, ale on se vždycky nějaký hejl najde :-D. Hlavně že to mý velký fofrník a "kůl dizajn".

Zbytek je typická ukázka úplně blbě sestaveného PC (na hry) - zbytečně drahá deska, jen 2-jádrový CPU, jen slabá grafika. Noname paměti a korunuje to notebookový disk. Jedním slovem zrůda.

Pro výběr komponent pro PC potřebuješ alespoň nějakou malou orientaci v těchto komponentech. Ne že by ten PC nešel sestavit, ale dopadne to (a bude to vypadat) jako kdyby ten počítač stavěl ožralý polodementní Homer Simpson metodou "co dům dal".