Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem htpc full hd video

Zdravím,

chcem si poskladať htpc

procesor by mal byť i2500K

do zostavy nechcem vkladať žiadnu grafickú kartu , chcem použiť tú na procesore.
Bude stačiť na plynulý chod a na prehrávanie full HD filmov?
Má s tým niekto skúsenosti?

díki moc

To by šlo. Dělám to na AMD AII X2 250e, stejných deskách, trošku jiných škatulích, ale v podstatě se shodneme. Při dnešních cenách za RAM moduly bych tam už strčil 2x2GB, zdroj /ač velmi kvalitní/ je zbytečně výkonný a drahý (značka). Chtělo by to tichý chladič. Disk, má-li to být samohrajka, co největší - nebál bych se dvou tera. A snad i nějakou I/O (TV) kartu.