Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba loga

Zdravím, mohl by mi někdo poradit program, kde se dá jednoduše vytvořit logo? Nejlepé i s nějakým návodem,protože jsem zkoušel photoshop, a tam jsem z toho byl akorát na nervy, protože se mi nepodařilo sehnat žádnej pořádnej návod.Díky za rady

Navod ako vytvorit logo v nejakom zlozitejsom vektorovom editore by vystal na seriu clankov. Bud trpezlivy a sledu Joanine clanky o Gimpe, v ktorom po case dokazes vytcvorit hocijake logo, chce to len chut ucit sa a za par tyzdnov/mesiacov sa nam mozes prist pochvalit.