Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win7 čeština

Dobrý den, mám problém s češtinou v notebooku mám windows 7. Po stažení programu, který obsahuje češtinu jsem ho nainstalovala a všechno dobře jede je vše česky avšak když pouštím notebook místo(Vítejte) mi to píše anglicky to samé, když notebook vypínám. No není to až taková velká katastrofa ale chtěla bych to mít česky. Budu rada za každou odpověď.
Děkuji.

Myslim, ze Visty a 7edmicky uz nemaji klasicke jazykove verze jako to bylo u XPecek a lokalizaci neni nutne prepisovat systemove soubory. Nakonec u verze Ultimate se da zmena uzivatelskeho rozhrani provest jednoduchym updatem.

Po stažení programu, který obsahuje češtinu

Jestli to totiz nebude nejaky warez.

----

pro tazatele, zmenu jazykoveho rozhrani umoznuje MS pouze u verze Ultimate a melo by to fungovat kompletne i s tim "Vitejte".