Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winamp a problikávání ikon na ploše

Ahoj,spíše takový poznatek,než žádost o radu...
Komu se stávalo,že při startu Winampu problikávaly asi na pět sekund ikony na ploše a start byl velmi pomalý,tak jsem konečně našel,čím to bylo...
Nastavení/typy souborů/odškrtnout "zaregistrovat typy při startu Winampu".A je klid...:-)
Mějte příjemný den.

To nie je jediny problem, clovek si lahko na nieco zvykne, mna musel Winamp nastvat niekolkymi problemami, aby som skusil alternativu a AIMP sa mi odvdacil okrem bezproblemovosti a stability aj funkciami, na ktore som vo Winamp-e cakal roky.

Okrem toho som tazko prechadzal aj na ine programy, ale nakoniec som presiel a som s nimi spokojny este viac ako s AIMP-om, tak kto vaha, vyskusajte, odporucam vsetkymi desiatimi:

Servant Salamander, Total Commander >>> FreeCommander (prip. nova verzia XE!)
ACDSee, Irfanview >>> XnView (prip. nova verzia MP pre Win aj pre Linux!)
ICQ, MSN, Facebook, IRC, Skype* >>> Trillian (pre Win aj pre Android!)
desiatky roznych malych programov >>> HotkeyP (moja prava ruka!)

...tak aspon to co ma napadlo, vsetky tieto programy stoja za vyskusanie, este cakam na novu verziu Avant s Gecko podporou.