Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ztracený program

Dobrý den, mám problém.
Nechal jsem si v pc vyměnit os win xp na win7.
fotografie jsem si natáhl do externího disku , ale fotografie jsem zahesloval v programu, který již byl v xp nainstalovaný a myslel jsem si, že je to součást os win. Když jsem fotografie chtěl přetáhnout zpátky do pc s win7, zjistil jsem, že tento program není součástí win 7 a ani jiných xp.
Problém je, že neznám název programu, ale pouze si pamatuji jeho logo, které přikládám.
doufám, že tento program někdo má a že mi poradí jeho název.
Děkuji. lůda

na tvuj disk opravdu nevidime :-)

myslim, ze pokud chces foto vlozit sem, musis byt prihlaseny, takze se zaregistruj a prihlas.

jsou ty fotky opravdu zaheslovane nebo zasifrovane? - pokud jsou zasifrovane a nemas klic, predchozi instalaci WinXP uz mas davno pryc, tak se s fotkama rozluc.

Kdyz teda v tom pruzkumniku kliknes na ten externi disk, tak co se tam zobrazi?

Jde mi o to, jestli nemas jen zmenena prava ke slozkam s fotografiema a proto se k nim nemuzes dosta nebo zda-li to opravdu neni zasifrovane. Neznam totiz program, ktery by dokazal trvale na NTFS zaheslovat slozky tak, aby se k nim nedalo dostat z jineho PC (nebo po instalaci noveho OS).